qx70

Інноваційний комплекс безпеки Propilot в Infiniti Q50 може багато чого: автоматично зупинити автомобіль в пробці при виникненні загрози зіткнення, попередити заздалегідь про небезпеку аварії або автоматично запобігти наїзд при русі заднім ходом. 8 функцій, здатних зробити їзду в автомобілі максимально безпечною

8 функцій системи PROPILOT:

1. система попередження і запобігання виходу зі смуги руху
2. система попередження про знаходження об'єкта в сліпій зоні і запобігання зіткненню
3. система попередження про можливе зіткнення
4. система підтримки дистанції до транспортного засобу що йде попереду
5. запобігання наїзду на перешкоди при русі заднім ходом
6. система екстреного гальмування
7. функція предаварийного натягу ременів безпеки при екстреному гальмуванні
8. інтелектуальний круїз контроль

Додайте до цього спортивний двигун потужністю 211 к.с., відточену керованість і салон преміального рівня, оздоблений натуральною шкірою і дерев'яними вставками.

Кредит от 0,01%* на 12 місяців

* Всього 5 автомобілів за спеціальною ціною від 968 230 грн. і на пільгових кредитних умовах від 0% на 12 місяців
** Вказана ціна є рекомендованою і може відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Infiniti в Україні. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційних дилерів Infiniti в Україні. Не є публічною офертою. ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право змінювати ціну, специфікації, без попереднього повідомлення . 
*** умови кредитування за програмою Infiniti Finance: максимальний строк пільгового кредитування– 24 місяців, аванс – 50% вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Орієнтовна сукупна вартість кредиту становить 25,24 грн. щодо кожної 1000 грн. кредитних коштів при строку кредитування 24 місяці. Реальна процентна ставка становить від 2,46 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.